KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16165277
nr 1616 5277
Eric Nordlöw
(1908-1983), Sverige
Signerad, akvarell, daterad Teneriffe 1959, "Marisol", 54x36 cm, yttermått inklusive ram: 67x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:52:12
29/4 19:47:12